HORKÉ LÉTO? POZOR NA INFARKT!!!! OTESTUJTE SI KONDICI VLASTNÍHO SRDCE!

Paní 55+ . Manžel této paní je o víc než 10 let starší. V posledních letech se mu horší zdravotní stav. Ona se o něj ty poslední roky na podvědomé úrovni hodně bojí. Oslabuje si tak energii ledvin (strach, vztah) a ty pak nekontrolují srdce (oheň ). Před 14 dny prodělala infarkt. Tropické počasí vše ještě podpořilo a oheň poškodil srdíčko.  Paní nedokáže ani po 14 dnech domácího cvičení (protahování) položit ruku na zem (v leže na zádech rozpažit a dát obě ruce do polohy svícnu = ohnout v loktech, a po celé délce je přitisknout k podložce – nezapomeňte na tu část ruky, kde bývají nošeny hodinky a též malíček by měl ležet na zemi). Tak se totiž jednoduše zjistí kondice dráhy srdce.
Lékaři infarkt nepotvrdili.
1. návštěva – velice lehká masáž hrudní páteře + shiatsu, doma lehce cviky protahující dráhu S, odpočinek, přísný zákaz kávy.
2.návštěva – paní hlásí chuť na kávu a více síly. Není již pobledlá. Masáž celé oblasti hrudníku a hrud. pátěře + HK dráha S. DU další cviky na protažení dráhy S. Naplánovaná ještě 1 návštěva.

Fotky na FB