Jmenuji se Jana Jarošová, jsem vodnářka. Toto vzdušné znamení mi dovoluje propojovat věci, principy a situace s poměrně velkou rychlostí a nadhledem. Vidění aury a 25 let praxe vše ještě usnadňuje. V rámci celostního přístupu to otvírá mne i mým klientům velice široký prostor pro hledání nestandardních a netypických směrů a pohledů nejen v terapii, ale i v běžném životě. Denně žasnu, jak dokonale s námi naše těla komunikují. V procesu změny učím lidi tuto řeč vnímat a propojovat signály těla s vědomou myslí. Vedu je cestou léčení těla i duše zároveň. Pomáhám jim přemýšlet tak, aby se život stal příjemnějším, veselejším, radostným.

S klienty, kteří jsou ochotni dále pracovat na rozvoji své osobnosti, cizelujeme variace domácího cvičení (jógové ásány , variace cviků), použití relaxačních a očistných technik či stravovací změny (odpovídající ročním obdobím, krevním skupinám, principům tradiční čínské medicíny). Tato spolupráce v individuálních časových intervalech může trvat i řadu let. Je krásné sledovat, jak se učí znát svoje tělo, jak se pozvolna mění jejich postoje k životu a k okolí. Mnohdy se pak už přijdou pouze pochlubit svými pokroky, případně krátce konzultovat své další záměry.

Se spoustou z nich jsem uzavřela přátelství s velmi osobním vztahem, založené na vzájemné úctě a důvěře.

Jsem Enneagramová 3. Sama sebe léčím bylinkami. Mám ráda léto, ale v řece se koupu skoro celoročně. Za ideál považuji EQ a IQ v harmonii.