Jak se somatizují slzy?

Při diagnostice jsem v auře viděla blok v oblasti podbřišku a menší v oblasti srdce.  V hlavě zmatek. Nevidí cestu, jak ze současné situace ven.

Nechápe, jak to všechno vidím. Vše až bolestně sedí.

Je jí něco málo přes  20 let. S přítelem žije několik let. Vztah jako na houpačce. Velký problém v intimním životě. V den, kdy jí přítel požádal o ruku, dostala první ataku roztroušené sklerózy.  Asi uhodnete, kde je jedno z hlavních ložisek. Ano – v oku.

Ve vztahu je nespokojená. Jeden den by nejraději odešla, pak si to ale v hlavě vyčítá. Pláč ale není cestou jak z toho ven.  A tak, nevědomě, sahá aspoň po perlových náušnicích. Ty vídám velice často u žen, které mají slzy na duši.

Na dotaz, kdo je nejdůležitějším člověkem v jejím životě, sebe neuvedla,  ani na desátém místě.  Vy, jenž čtete moje příspěvky, asi tušíte, jak těžká bude její cesta ke zdraví.

Krátce ošetřuji mikrosystém očí na plosce. Pak, protože je ve stresu a vystrašená, provádím  shiatsu ošetření. Po terapii se sice cítí mnohem lépe, ale to je jen začátek cesty. Po celou dobu procesu změny jí mohu být oporou, ale musí chtít makat. A já si vůbec nejsem jistá, že už nastal ten správný čas na změnu. Zatím si, bohu žel, neuvědomuje, jak důrazně jí o to její tělo žádá.

Více též zde: http://www.shiatsuterapeutka.cz/