Když miminko nepřichází

Touží po miminku, ale…

Ona je z pohledu numerologie stará duše. On, její partner ale zdaleka ne. Znají se rok. Láska veliká. Proč ne… Ale začnu popořadě.

Moc jsem se na ní těšila. Možná víc jak 10 let jsme se neviděly. Touží po miminku a opláče vždy zjištění, že to opět nevyšlo. Sedí u mne smutně a sděluje mi: „jenom dobré zprávy, jo?“ A tak se tedy pokouším ze všech možných numerologických výpočtů, které křičí jasné néééé, najít aspoň jeden pozitivní. A vida mám ho.

V případě, že se těhotenství nedaří, je ideální využít ORV (= osobní roční vibrace) 2, nebo 6. Viz např. zde: http://numerologie.najdise.cz Vědomě zde nevypisuji psychosomatické důvody, o nichž tento příspěvek výjimečně není… A Ona je teď, od února v ORV2! „No nevím, zda je to úplně pozitivní zpráva,“ povídám jí. „U duše tak staré, jako je ta tvoje bych to spíš viděla na pořádnou ZKOUŠKU. A ještě sis přišla pro nápovědu. A přesně v době, v níž vstupuješ do ORV2. Jako by ti byla ještě před početím položena otázka, zda OPRAVDU to miminko chceš.“ Na to, co je za tím chtěním, si musí odpovědět sama. Pravda je občas nemilosrdná a rozhodnutí bývají někdy složitá. Ale ať se rozhodneš tak, či tak, držím ti palce, má milá.