Tu barvu si NEBER!!!!!

Určitě to znáte: „tu barvu si neber!!“ – křičí na vás ráno vaše vnitřní JÁ.

Jak nám barvy v šatníku pomáhají a co o nás vypovídají?

Na kazuistice svého klienta se Vám to pokusím vysvětlit.

Muž, podnikatel, rozpadající se rodinné zázemí, finančně nestabilní byznys partner, stres, maximální pracovní výkon. O Vánocích si dovolil „vypnout“ a zpomalit. Relaxoval. V lednu, ale jeho tělo odmítlo opět naskočit do rozjetého rychlíku povinností. Skolil ho ischias.

Z diagnostiky byl jednoznačně oslaben prvek ZEMĚ, představující v našem životě střed, zázemí, vyrovnanost, stabilitu. Na terapii přišel v okrových barvách – béžové triko, hnědý svetr. Matkou země – tedy prvkem podporujícím zemi, je oheň. Oheň je prvek nacházející se v proti směru hodinových ručiček před zemí (viz obrázek). Jeho boty byly rudé. Výše, ani více červené si však nemohl dovolit, protože bolavá záda byla v zánětu. Až sem by bylo vše fajn. Žádná černá, ani modrá barva – tedy barvy oslabující zemi (viz obrázek).

On však potřeboval odletět za svým byznysem. Akci v pentagramu zajišťuje prvek dřevo. Přisuzuje se mu barva zelená. A kde myslíte že jí měl oblečenou, když potřeboval po týdnu bolesti doslova vystřelit z postele? Ano, přišel v zelených kalhotách. Zelená ale řídí zemi, namítnete. Ano – a to je právě jeho vnitřní boj. Jeho „kříž“ – tedy bolest, s kterou přišel. Začarovaný kruh peněz, podnikání a vztahu.

 

Při barevné meditaci si ve škole procvičujeme, co která barva – každému konkrétnímu žákovi – v životě zajišťuje. Potažmo kdy, v jaké míře a jakým způsobem jí využít. Třeba při nemoci, depresi, rozpadajícím se vztahu. Učíme se i kam jí použít – třeba jako barvu ložního povlečení, nebo prostěradla. Tak Vám může pomáhat celou noc. Vyzkoušejte.

Jak zařídit, aby byla mysl a tělo v souhře? Chcete udělat radikální změnu ve svém životě? Zvýšit své sebevědomí a naučit se vidět auru? Přijďte se to k nám naučit.