Vize a psychosomatika.

Také se Vám stává, že víte některé věci dlouho před tím, než se stanou? Třeba díky snům, vizím, nebo pocitům? Některé  věci vím měsíce, jiné i roky předem. Před několika lety jsem se při somatickém koučování nechala provést svou vizí. Plakala jsem, protože jsem věděla, že v budoucnu  nějak nebudu dělat svou milovanou práci – tedy alespoň ne tak jako dosud.  Pak jsem otevřela svoji Aura školu, ale ten pocit, který jsem kdysi cítila při koučování se nedostavil. Jako by to ještě nebylo TO ono.  Škole se hodně věnuji. Baví mne pozorovat úžasné skokové změny mých žáků. Baví mne si vzájemně ve škole hrát. Prožívám krásné životní období.

Nedávno přišlo zase pár snů přinášejících vhled. Uvědomila jsem si, že ten pocit, který částečně upadl na pár let v zapomnění,   přichází.  Stejně jako tenkrát, je opět spojený s psychosomatikou. Jen ještě silnější. Žaludek jako by mi někdo kroutil ve svěráku. „Knedlík v krku“ je též velice nepříjemný. Vím, že to nejsou vředy ani angína. Nemám potřebu vyhledat lékaře. Vím, že je „to tady“. Že mi to moje tělo oznamuje.  Mám strach a zároveň se těším. Vím, že to bude krásné, naplňující a přesahující.

Mám pro Vás nápad. Začněte si zapisovat své sny – tedy alespoň ty silné. Ty, které si ještě po probuzení pamatujete. Dejte si papír a tužku k posteli a zaznamenejte si je hned po probuzení. Zaznamenejte si i své pocity, včetně toho jak se projevují na těle. Tím si je lépe uložíte do paměti. Budete připraveni se nebát, co se to s Vámi děje až ta situace přijde. A budete na ni připraveni. Zároveň se budou touto průpravou vaše smysly zcitlivovat. Budete bdělejší a budete více věřit svým pocitům, které pak snáze využijete pro lepší strategii.

Mám pro Vás dobrou zprávu. Nic nám do života nepřichází náhodou. Vždy to má vyšší smysl. Je to cesta. Tak se nebojte a jděte – není čeho se bát.

S láskou Jana