Vybočený palec

O palci jsem již psala mnohokrát. Pokaždé z jiného pohledu. Dnes z pohledu HARÉMOVÉ MILENKY.
Znám jí spoustu let. Je rozvedená, něžná, chytrá, hezká. Měla „smůlu na chlapy“, říkaly často její kamarádky. Většinou byli ženatí. Ten předposlední se s ní rozešel ráno po nádherné noci v prezidentském apartmá. Blesk z čistého nebe.
Ten poslední byl Čech s takovým malým harémkem. S ostatními ženami se znala. Seznámil jí s nimi. Chtěl aby se měly rády. Postupně se dopracovala na pozici první milenky. To už na „TOM“ , jak práci na sobě říkala, skoro 10 let pracovala. Prošla si rodinnými konstelacemi, kineziologií, SRT i na shiatsu přišla, protože srdíčko bylo co chvíli bolavé. Vždy věřila, že teď už „je TO“ vyřešené. Někdo „TO“ odčistil v čase, auře, karmě rodu…. Už „TO“ bude sluníčkové. Až ten poslední – harémkovy muž – velký učitel jejího života jí pomohl díky svým „požadavkům – učebním lekcím“ zavřít tuto etapu jejího života. Konečně po všech těch proplakaných hořkobolných letech našla odvahu poděkovat a odejít. Uvědomit si svoji hodnotu. Začala si sama sebe vážit. Skoro na rok se uzavřela do samoty. Učila se žít sama se sebou. Učila se zvládat samotu, která jí vždy děsila víc, než nejděsivější horor. A dokázala to. Sama odjela na dovolenou, na hory, k moři. Ten rok konečně začala opravdu pracovat sama se sebou, na sobě. A pak přišel ON. Jsou spolu nějaké 2 roky myslím. Je šťastná, směje se. Prošla procesem učení a „zkoušku“ složila. Může jít dál. Pochopila to, nic méně stále se učí. Teď už mnohem radostněji. Životu ve dvou.
Když jsem jí poznala, sotva se vešla do bot. Malíček byl v rotaci pod 4. prstem, halux byl vybočený a velice tlačil. Teď se rovná díky józe a postupnému „uzdravování srdíčka“ (z minulých příspěvků víte, že halux je srdeční čakra). Proto jsem na fotku pospíchala, pokroky jsou totiž čím dál viditelnější. Máte stejný problém? Nezoufejte a dejte SE do práce. Nenechávejte „TO“ na druhých (ortopedické vložky nevyjímaje). Stojí to za to!