RELAX je nejkratší verze DOPROVÁZENÍ. Zabere vám pouze 1 den!
Cílovou skupinou tohoto produktu jsou vyčerpaní, vyhořelí manažeři, ředitelé, podnikatelé v náročných až extrémních životních situacích a lidé z exponovaných profesí, kteří chápou nutnost změny, ale mají jen omezené časové možnosti. Ti, kteří na sobě CHTĚJÍ AKTIVNĚ zapracovat, jen teď právě neví, jak a kde začít. Jednodenní intenzivní terapii volí místo zdlouhavých hodinových terapií, nebo jako kombinaci k nim.

Přijďte zažít 1 den JINAK – jednoduše všemi smysly. Kombinace shiatsu masáží, rehabilitace a meditací vás postaví na nohy!

Základní rozvrh obsahuje:

Rozvrh dne je po dohodě možno upravit a doplnit o některé z níže uvedených aktivit:
baňkování, čakrové ladičky, fonoforéza, life coaching, manipulace – rozhýbání rukou, nohou, meditace na energetických místech, meridiánová sestava cviků, moxování, Osho meditace, reflexní ošetření ruky, nebo plosky, Reiki, table top – konstelace, pampering in the pool. viz. start

Po čas „Programu“ se předpokládá vaše aktivní účast a ochota otevřít se procesu změny. Pravděpodobně si budete muset přiznat své nejtemnější obavy, odkrýt nejedno tabu a zbavit se iluzí. Tato proměna vás bude stát spoustu energie. Díky tomu ale v sobě objevíte sílu ke změně. Po celou dobu vám budu pevnou oporou podloženou 25 lety praxe. Přijďte, čas na změnu je právě teď.

Cena: 10 000 Kč
Místo konání: Á/šrám Dobříš. Jiná lokalita možná po vzájemné dohodě. 

Součástí ceny je osobní dárek v podobě přehledně a srozumitelně zpracovaných výstupů a doporučení vycházejících z vaší účasti na „Programu“ pro vás jistě bude inspirací a motivací v dalším seberozvoji a zároveň pozvánkou k dalším nadstavbovým programům.