Ticho a klid. Nerušený spánek, obnova sil a čas pro urovnání si myšlenek. „Ano, to chci .. to nutně potřebuji…“ S touto potřebou přichází většina klientů.

Když je v nepohodě tělo s duší, je čas na změnu v programu RESTART. Ten probíhá v soukromém Á/šrámu a jeho délka je od 1 dne do 1 měsíce, dle potřeby a hloubky poškození těla a mysli. Tento program je dostatečně dlouhý na to, abyste byli schopni začít přemýšlet jinak, vidět možnosti změny a pomalu je začali uskutečňovat. RESTART navazuje na program START.

A/šrám – je meditačně relaxační platformou sloužící k nalezení vnitřního klidu s možností intenzivního sebepoznání. Jeho harmonizující prostředí pomáhá rozšiřovat možnosti moderní alternativní terapie s důrazem na individuální potřeby daného klienta. Komplexní péče zahrnuje práci s tělem na energetické i fyzické rovině, s myslí, s dechem … a to vše je možné doplnit bylinou léčbou, pobytem a meditacemi na silových energetických místech a mnohé další. Stačí si jen vybrat.

Přijďte chytit druhý dech! Nebo, chcete-li, nový vítr do plachet.

Cílovou skupinou tohoto produktu jsou vyčerpaní, vyhořelí manažeři, ředitelé, podnikatelé v náročných až extrémních životních situacích a lidé z exponovaných profesí.

Cena je za noc pro 1 osobu včetně příslušenství:
celý Á/šrám – 2 pokoje 2000 Kč
1 pokoj  – 1500 Kč

Možnost slevy a podmínky účasti zde

Místo konání: soukromý Á/šrám Dobříš. Jiná lokalita možná po vzájemné dohodě. 

Možnosti terapie v programu zde